Valgomojo kėdės

Ar kadanors susimąstėte, kad valgomojo kėdės įtakoja ne tik patogumą, bet ir sveikatą ir netgi bendravimą? Ne vienas mokslinių tyrimų etapas įrodė, kad netinkamai parinkta valgomojo kėdė gali turėti neigiamos įtakos mūsų nugarai ir netgi virškinimo sistemai. Tad rinkitės atsakingai!

Džiugu, kad užsukote į “Kėdė-stalas” el. parduotuvę, kur parduodamos tik kokybiškos valgomojo kėdės. Baldininkai ir savo srities profesionalai atrinko geriausią kokybės ir kainos santykį turinčias kėdes svetainei ir virtuvei, kad jums išsirinkti būtų itin paprasta. 

Jeigu turite klausimų apie valgomojo kėdes ar apmušalus, susisiekite el.paštu info@kede-stalas.lt arba Facebook paskyroje “Kėdė-stalas”.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 33,00 €.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 46,00 €.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 35,00 €.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 35,00 €.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 55,00 €.

Original price was: 90,00 €.Current price is: 55,00 €.

Original price was: 80,00 €.Current price is: 35,00 €.

Original price was: 50,00 €.Current price is: 25,00 €.

Original price was: 50,00 €.Current price is: 25,00 €.

Kėdės virtuvei

Kėdės virtuvei yra naudojamos kasdien, tad čia aukštesniu prioritetu tampa komfortas ir funkcionalumas, o tik po to išvaizda.

Dažnu atveju kėdės virtuvei yra išsirenkamos atsakant į klausimus: ar patogu sėdėti? Ar lengva valyti? Ar atitinka jūsų virtuvės erdvės stilių ir dydį?

“Kėdės-stalas” asortimente kėdės virtuvei nėra atskirtos nuo kėdžių svetainei, nes, pripažinkime, tarp šių erdvių suvokimo yra labai plona riba ir daugelis kėdžių dizainų tinka abiem atvejais.

Kėdės internetu

Kėdės internetu – nepaprastai patogus būdas apžiūrėti Lietuvos ir užsienio gamintojų kokybiškas valgomojo kėdes vienoje vietoje!

Naršydami telefone ar kompiuteryje, galėsite išsamiai susipažinti su kėdžių aprašymais – nuo matmenų ir medžiagų iki funkcionalumo – kartu su detaliomis nuotraukomis, leidžiančiomis įvertinti kėdės iš visų kampų.

Kėdės internetu yra užsakomos vos keliais žingsniais:
Pasirinkite norimą modelį,
Pridėkite jį į krepšelį,
Užpildykite pristatymo informaciją,
Patogiai atlikite apmokėjimą pasirinktu būdu.

Įsigyti kėdes internetu – tai laiką ir energiją taupantis sprendimas. O jeigu kyla klausimų – susisiekite ir mes jus maloniai pakonsultuosime.

Restorano ar kavinės kėdės

Kavinės kėdės dažnai būna arba prabangios, arba unikalaus stiliaus. Gera žinia jums, nes pasirinkę bendradarbiauti su mumis, galėsite rinktis iš daugiau nei 200 spalvų, daugybės natūralios odos ar prabangių gobelenų tipų.

Kavinės kėdės ir stalai sukuria pagrindinį kavinės ar restorano dizainą. Šią kombinaciją galite suderinti su mūsų baldininkais, pasikonsultavę el.paštu arba Facebook žinute. Norint užsakyti kavinės kėdes didesniais kiekiais, prašome susisiekti iš anksto ir palikti pakankamai laiko gamybos procesams.

Odinės kėdės

Odinės kėdės yra populiarus pasirinkimas dėl savo universalumo, galimybės derinti su įvairiais interjero stiliais ir ilgaamžiškumo.

Mūsų parinkti kvalifikuoti gamintojai skiria dėmesį ergonomijai, užtikrindami, kad odinės kėdės būtų patogios sėdėti ilgesniam laikui, o itališka natūrali oda suteikia ilgaamžiškumo savybes.

Valgomojo kėdės ir naudojama eko oda

Lietuviškos kėdės yra gaminamos su natūralia eko oda, atkeliavusia tiesiai iš italijos tiekėjų. Ši oda yra aukščiausios kokybės ir sertifikuota ISO 9002 kokybės sertifikatu.

Eko odos kėdės – kas tai? Eko oda nusako, kad gamybos procesuose buvo naudojamos kuo mažiau gamtą bei žmogų teršiančios medžiagos. Kėdės iš eko odos yra draugiškos aplinkai, tvarios, tamprios, o spalva – neišblunkanti.

Odinės kėdės ir spalvų galimybės

Galite rinktis odines kėdes iš 200 natūralios odos atspalvių, 6 natūralios odos kategorijų pagal odos išdirbį bei storį.

Jeigu esate odinių baldų žinovas, galėsite lengvai suprasti, kas jums labiausiai tinka ir patinka. O jeigu tokia didelė įvairovė jus truputį glumina, mes mielai jus pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti odines kėdes pagal jūsų kriterijus.

Odinės valgomojo kėdės: privalumai ir kiti ypatumai

Odinės kėdės ne veltui yra užsitarnavusios savo gerą vardą. Mes kalbame ne apie tas kėdes, kurios sutrūkinėjo, suplyšo ir greitai prarado žavesį, nes buvo pagamintos iš nekokybiško odos pakaitalo. Kalba eina apie prabangias, aukštos kokybės, natūralios odos kėdes. Šios turi begalo daug privalumų ir, pripažinkime, yra prabangos ženklas.

Odinės kėdės, neabejotinai, yra puikus pasirinkimas dėl įvairių privalumų:

Lengva priežiūra yra vienas iš didžiausių pliusų – nuo odinės kėdės galima lengvai nuvalyti dulkes sausa šluoste, o pati priežiūra nereikalauja didelių pastangų ar dažno priežiūros priemonių naudojimo.

Šie baldai išsiskiria ilgaamžiškumu – tinkamai prižiūrimi odiniai baldai gali tarnauti ilgą laiką, net ir kelerius dešimtmečius, išsaugodami savo prabangą ir patrauklumą.

Odinės valgomojo kėdės yra ypač palankūs baldai šeimoms su vaikais ar augintiniais, kadangi yra atsparūs skysčiams ir alergenams, nesugeria kvapų, taip sukuriant švarią bei hipoalerginę aplinką.

Estetiškai patraukli ir elegantiška išvaizda, galimybė atnaujinti baldą ir ekologiškumas yra papildomi argumentai, dėl kurių odinės valgomojo kėdės tampa puikiu ilgalaikį naudojimą užtikrinančiu pasirinkimu, atitinkančiu ne tik funkcionalumo, bet ir estetikos poreikius.

Odinės kėdės – tai ne tik baldai, tai investicija į niekada neišeinantį iš mados stilių, kuriantį prabangos įvaizdį tiek dabar, tiek ateityje bei nenuvilsiančią kokybę.

Kiti odinių kėdžių ypatumai

Odinės kėdės, nors ir prabangios bei patrauklios, reikalauja kelių priežiūros ritualų, kad išlaikytų savo grožį ir ilgaamžiškumą. Svarbu naudoti specialias priežiūros priemones, skirtas odos valymui ir apsaugai, kad odinės valgomojo kėdės išliktų estetiškos ir atsparios ilgesnį laiką. Rekomenduojama kartą į metus sudrėkinti odą specialiu kremu, kad išsaugotumėte odos tamprumą ir išvengtumėte įtrūkimų.

Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad odiniai baldai reikalauja didesnės pradinės investicijos, tačiau tai yra baldai tarnaujantys daug ilgiau negu kiti.

Svarbu namie užtikrinti įprastą drėgmės lygį bei vengti ekstremalių drėgmės ar temperatūros pokyčių. Tiesioginiai saulės spinduliai ir karšta temperatūra taip pat gali pakenkti.

Minkštos valgomojo kėdės

Jeigu domina itin minkštos valgomojo kėdės, kurios galbūt yra labiau panašios į formatą “kėdės foteliai”, tuomet tikrai turime, ką pasiūlyti.

Kėdė-stalas asortimente rasite įvairių gobeleno kėdžių:
– Veliūrinės valgomojo kėdės
– Šenilinio audinio valgomojo kėdės
– Megzto audinio valgomojo kėdės

Gobeleno kėdžių privalumai

Gobeleno kėdės siūlo išskirtinius privalumus, kuriuos verta įvertinti:

Lengva priežiūra – švelniai nusivalius dulkes ir reguliariai vėdinant, kėdės išliks švarios ir tvarkingos.

Estetika yra svarbus gobeleno kėdžių bruožas – spalvų gausa ir raštų įvairovė leidžia sukurti išskirtinę vizualią erdvę, harmoningai derinančią prie jūsų interjero arba išsiskiriančią ryškumo efektu.

Tekstūrinis komfortas yra dar vienas privalumas, kurį siūlo gobeleno kėdės – jos yra malonios liesti ir sėdėti, suteikia šilumos ir komforto pojūtį.

Prisitaikymas prie skirtingų stilių – šios prabangios valgomojo kėdės gali puikiai derėti tiek su klasikiniu, tiek su moderniu ar itin prabangiu interjeru.

Ilgalaikis gobeleno kėdžių tarnavimas yra dar vienas privalumas – aukštos kokybės gobeleno medžiaga ir kruopštus meistrų apdailos darbas užtikrina, kad šios kėdės išliks tvirtos ir tarnaus ilgą laiką.

Gobeleno kėdžių priežiūra

Gobelenų yra skirtingų (gali būti natūralūs, sintetiniai ar mišrūs), tad šie turi skirtingus priežiūros metodus. Tačiau minkštos valgomojo kėdės turi bendras rekomendacijas:

 1. Svarbu reguliariai švelniai išvalyti kėdės apmušalą dulkių siurbliu arba šepetėliu.
 2. Taip pat reikėtų vėdinti, kad būtų išvengta dulkių kaupimosi.
 3. Norint išsaugoti audinį kaip naują, būtina saugoti nuo mechaninių pažeidimų ir vengti prisiliesti su cheminiais ar kitais skysčiais.
 4. Jeigu ant gobeleno atsirado dėmė, svarbu ją nedelsiant pašalinti švelniais sukamaisiais judesiais, naudojant tinkamą gobelenui valymo priemonę.
 5. Svarbu išvalytą vietą gerai išdžiovinti kuo natūralesniu būdu (griežtai vengiant naudoti stiprią šilumą arba lygintuvą).
 6. Tiesioginė saulės šviesa ir šilumos šaltiniai gali įtakoti minkštos kėdės iš gobeleno dėvėjimąsi arba spalvos pokytį.

Laikykitės šių patarimų ir būsite tikri, kad minkštas valgomojo kėdes išsaugosite ilgą laiką.

Valgomojo kėdės su porankiais

Pripažinkime, prabangios valgomojo kėdės su porankiais suteikia visai kitą jausmą nei kėdės be porankių. Dažnai įsėdę į tokią, mes jaučiamės daug jaukiau, nes esame tarytum apgaubti ir apsaugoti.

Ne vienas pritars, kad jie rinktųsi valgomojo kėdės su porankiais, jeigu turėtų pakankamai vietos bei finansų. Sėdint tokiose kėdėse rankos atranda savo vietą, o viršutinė pečių linija tarsi atsipalaiduoja.

Valgomojo kėdės su porankiais yra naudingos ne tik pridėtiniam komfortui valgant, bet ir kaip pagalba stojantis. “Kėdė-stalas” asortimente rasite tikrai gausų kėdžių su porankiais pasirinkimą.

Modernios valgomojo kėdės

Modernios valgomojo kėdės šiandien nėra tiesiog funkcionalios sėdynės prie stalo – jos yra išraiškingas dizaino elementas, atspindintis naujausias interjero tendencijas: spalvas, formas ir medžiagas. Modernios valgomojo kėdės neretai patraukia dėmesį tik įėjus į erdvę.

Modernios kėdės dažnai yra lengvos, patogios, lengvai valomos ir turi didelį skirtingų spalvų bei dizaino pasirinkimą, kad kuo labiau prisitaikytų prie šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdo ir poreikių.

Svarbu paminėti, kad modernios valgomojo kėdės taip pat neretai atitinka ekologinius ir darnios plėtros standartus, nes dauguma gamintojų stengiasi naudoti tvarias medžiagas ir procesus, kurie mažina jų ekologinį pėdsaką. Ši savybė labai vertinama tarp žmonių, kurie akcentuoja atsakingą produktų gamybą bei vartojimą.

Klasikinės valgomojo kėdės

Klasikinės valgomojo kėdės yra bene amžini interjero elementai, kurie sukuria jaukumą, eleganciją ir pasižymi išskirtiniu stiliaus rafinuotumu. Neretai klasikiniai baldai keliauja iš kartos į kartą ir tampa šeimos relikvija.

Tai yra įmanoma tik todėl, kad klasikinės valgomojo kėdės yra gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų, tokių kaip mediena, tvirti gobelenai ar natūrali oda. Klasikinių baldų gamintojai kruopščiai išdirba aiškius ir harmoningus siūlų kontūrus bei kuria elegantiškas detales.

Klasikinės valgomojo kėdės suteikia gan aristokratišką jausmą. Tad toks stilius turėtų vyrauti ne tik renkantis kėdės, bet ir stalą ar sekcijas.

Itališkos valgomojo kėdės

Itališkos valgomojo kėdės išsiskiria išskirtiniu dizainu, aukščiausios kokybės medžiagomis ir amžinai elegantišku stiliumi, kuris yra svarbi Italijos baldų gamybos tradicijų dalis.

Italija nuo seno yra žinoma kaip vienas iš pagrindinių pasaulyje baldų gamybos centrų, kuris išsiskiria aukščiausiu kokybės standartu. Tai paaiškina, kodėl itališkos valgomojo kėdės patrauklios net Lietuvoje.

Itališkos valgomojo kėdės dažnai būna ergonomiškos, tai yra sukuriančios patogią sėdėjimo padėtį. Šiuolaikinės technologijos, baldininkų dėmesys detalėms bei aukščiausios klasės medžiagos užtikrina ne tik puikų vardą, bet ir ilgaamžiškumą.

Valgomojo kėdės ir spalvų įvairovė

Kiekvienas pagal savo erdvės individualų dizainą turi nuspręsti – ar valgomojo kėdės bus neutralios ir pradings bendrame vaizde, ar tik įėjus į kambarį kris į akis kaip charakterio erdvei priduodantis akcentas.

Nuo šio sprendimo priklauso ir jūsų kėdžių spalvos pasirinkimas. “Kėdė-stalas” asortimente spalvų gama yra išties plati ir vyrauja:

 • Juodos valgomojo kėdės
 • Baltos valgomojo kėdės
 • Pilkos valgomojo kėdės
 • Rudos valgomojo kėdės
 • Žalios valgomojo kėdės
 • Mėlynos valgomojo kėdės
 • Kreminės valgomojo kėdės


O siekiantiems išsiskirti ir norintiems surasti tą unikalų atspalvį, kviečiame susisiekti su mumis. Suteikiame galimybę rinktis iš daugybės skirtingų gobelenų bei natūralios odos spalvų, kad išrankiausias atrastų tobulą valgomojo kėdės spalvą.

Valgomojo kėdės ir stalai

Pasirinkti tinkamas valgomojo kėdes ir stalą yra esminis žingsnis, kuriantis jūsų valgomojo funkcionalumą ir stilių. Derinant valgomojo kėdes prie stalo, svarbu atsižvelgti į kelis veiksnius, įskaitant erdvės dydį, interjero stilių ir asmeninius poreikius.

Pirmiausia, svarbu, kad kėdės būtų proporcingos stalo dydžiui, tad būkite budrūs derindami baldų aukštį ir plotį.

Valgomojo stalai ir kėdės turėtų derėti prie jūsų valgomosios erdvės bendro stiliaus. Jei jūsų interjeras yra modernus, griežtos linijos ir švarūs dizainai bus tinkamesni. Klasikinis interjeras gali reikalauti rafinuoto ir elegantiško kėdžių ir stalo derinio, kuris sukurs tradicinį jausmą.

Valgomojo stalai ir kėdės neretai yra derinami ne pagal stilių, bet pagal medžiagas. Kartais derinamos kontrastingos medžiagos – medžio stalas su metalinėmis arba odinėmis kėdėmis. Kita vertus, tų pačių medžiagų derinimas, kaip pvz., medinis stalas su medinėmis kėdėmis, gali suteikti subalansuotą ir harmoningą išvaizdą.

Valgomojo stalas gali būti itin paprastas arba priduoti papildomo funkcionalumo, pavyzdžiui, būti transformuojamas į išskleistą stalą. Tuomet kėdžių jums prireiks daugiau.

Valgomojo kėdės - Išpardavimas

Valgomojo kėdės “Išpardavimas” sekcijoje suteikia puikią galimybę įsigyti aukštos kokybės kėdes pigiau ir taip sutaupyti. Išpardavimas dažnai yra laikinas, o prekės vienetinės, tad rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe laiku.

Išpardavime rasite ne tik valgomojo kėdes pigiau, bet ir kitus baldus, kaip valgomojo stalai, kavos staliukai, sofos, sofos lovos, kampai ir panašiai, su akcija. Taip turite progą įsirengti savo erdvę su itin kokybiškais baldais pigiau.

Dažni klausimai apie valgomojo kėdes

Valgomojo kėdės kaina kinta priklausomai nuo rodiklių, tokių kaip kėdės dizaino sudėtingumas ir apmušalas. Odinės kėdės kainuoja daugiau negu kėdės iš gobeleno.

“Kėdė-stalas” asortimente rasite tiek pigių kėdžių, kurių kaina prasideda nuo 30 eurų. Taip pat pas mus galite įsigyti itin aukštos kokybės kėdžių, kurių kaina gali siekti 120 ir daugiau eurų už vienetą.

Taip. Galite įsigyti kėdes biurams, kavinėms ar renginiams didesniais kiekiais. Dėl šios galimybės susisiekite su mumis.

Taip. Kai kurių modelių kėdes galime pagaminti pagal užsakymą su jūsų norimais apmušalais ir spalvomis. Dėl šios galimybės susisiekite el.paštu arba išsiųskite mums žinutę kontaktų skiltyje.  Vis dėl to individualaus dizaino kėdžių negaminame.

Kėdės su akcija rasite “baldų išpardavimas” sekcijoje. Šios kėdės pasižymi puikia kokybe ir yra be defektų, tačiau dėl įvairių priežasčių yra pritaikyta nuolaida.