Lovos

Kai renkatės tarp pigios ir kokybiškos lovos, iš tiesų jūsų pasirinkimas nėra tik apie lovą. Tai yra sprendimas tarp gero, visavertiško poilsio ir galimai sveikatos problemų. Kokybiškos dvigulės lovos dažnai žmogui tarnauja 20 – 30 ar daugiau metų. Štai, koks svarus yra šis pasirinkimas.

Kad jums išsirinkti būtų lengviau, “Kėdė-stalas” asortimente yra mūsų atrinktos geriausią kainos ir kokybės santykį turinčios dvigulės lovos. Dešimtmečius patirties turintys baldininkai įvertino lovas iš Lietuvos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos gamintojų ir pateikia jums geriausius variantus.

Dvigulės lovos internetu

Ieškoti baldų, kaip dvigulė lova, internetu yra protingas sprendimas! Pasiūloje pamatysite visas siūlomas lovas vienu kartu ir tikrai neprireiks važinėti po skirtingus Lietuvos miestus.

Internetu siūlome platų asortimentą, kurį galite filtruoti, ir taip atrasti, ko ieškote. Kai kažkuri dvigulė lova internetu patrauks jūsų akį ir atitiks standartus, įdėkite ją į krepšelį ir apmokėkite jums tinkamiausiu būdu. Tuomet belieka su nekantrumu laukti, kol jūsų naujas baldas bus pristatytas tiesiai į namus.

„Kėdė-stalas” yra moderni internetinė parduotuvė, kuri padės suteikti namams naujovės ir įsirengti vos keliais paspaudimais.

Dvigulės lovos rėmai

Visas matomas lovas galite įsigyti be čiužinio, tai yra “Kėdė-stalas” pasiūloje yra parduodami dvigulės lovos rėmai. Čiužinį, žinoma, galite įsigyti papildomai. Daugiau informacijos rasite po baldu.

Dvigulės lovos rėmai yra šių populiariausių matmenų: 180×200 cm, 160×200 cm, 140×200 cm, ir didesnių (žiūrėti po baldo aprašymu).

Dvigulės lovos rėmas gali būti aptrauktas tiek gobeleno audiniu, tiek natūralia itališka oda. Taip pat rasite lovų iš dailiai suderintų abiejų tipų audinių.

Dvigulės lovos rėmas 160×200 – populiariausias

Pats perkamiausias yra dvigulės lovos rėmas 160×200 matmenų. Atkreipkite dėmesį, kad šie matmenys yra nurodyti čiužiniui. Dažnai pats dvigulės lovos rėmas yra truputį ar net ženkliai didesnių matmenų priklausomai nuo dizaino. Tad išsimatuokite savo erdvę ir išsirinkite atsakingai.

Lietuviškos dvigulės lovos

Lietuviškos dvigulės lovos yra ieškomos daugelių lietuvių, nes jos atitinka vietinius šeimos poreikius ir standartus. Lietuviai yra puikiai žinomi kaip talentingi baldų gamintojai, įskaitant ir dvigulių lovų gamybą. 

Lietuviai baldų gamintojai nėra orientuoti į pigią ir laikiną prekę, kaip kai kurie kitų šalių gamintojai. Vietiniai baldininkai deda didelį akcentą į kokybę. Lietuviškos dvigulės lovos yra dažnai sukurtos iš labai aukštos kokybės medžiagų, o mūsų meistrai pasižymi aukštais standartais, išlavintais įgūdžiais ir yra savo srities specialistai. 

Lietuviškos dvigulės lovos – tai ne tik baldai, tai – investicija į ilgalaikį komfortą ir kokybę miegamajame.

Lovų išmatavimai

Standartiniai dvigulės lovos išmatavimai yra šie:

 • 140x200cm
 • 160x200cm
 • 180x200cm


Šios lovos yra pritaikytos nurodyto dydžio čiužiniams. Tokių matmenų čiužinius, kaip “Impulse” ir “Pocket”, galite įsigyti kartu su dvigulės lovos rėmu kaip komplektą.

Kai kurių dizainų lovų rėmai yra gan platūs ir prailgina lovos matmenis net 20-30 cm, taigi atkreipkite dėmesį į tikslius lovos rėmo išmatavimus perkant.

Odinės lovos

“Kėdė-stalas” pasiūloje odinės lovos yra aptrauktos natūralia itališka oda. Girdėjote mitus, kad oda lupasi? Kad odinės lovos reikalauja daug priežiūros? Kad netinka turint vaikų ar augintinių? Visa tai atsirado dėl odos pakaitalų, nes su natūralios odos baldais taip nebūna!

Rinkitės odinius baldus iš patikimų rankų, kaip “Kėdė-stalas”, ir būsite užtikrinti, kad įsigyjate kokybiškus baldus su visais jų privalumais!

Odinių lovų privalumai:

Odinės lovos, aptrauktos kokybiška oda, turi nesuskaičiuojamą kiekį privalumų, kurie jus galimai nustebins: 

 1. Ilgaamžės odinės lovos gali tarnauti 10 – 30 ir daugiau metų, o kartais net kelioms kartoms. 
 2. Lengva priežiūra – yra kelios odai skirtos priemonės – valiklis ir drėkiklis. Valiklį pravartu turėti dėmėms šalinti, o drėkiklį panaudoti vieną kartą metuose atšviežinti odą. Na, o dulkes nuvalysite paprasčiausiai su vos drėgna šluoste, kuomet įprastai tvarkote namus. 
 3. Palanku turint vaikų – impregnuota oda yra apsaugota nuo skysčių, o jie nesusigeria taip greitai tik užpylus, tad lovą galima greitai nusausinti be jokių ilgalaikių pasekmių. 
 4. Palanku turint augintinių – odinė lova nesugeria skysčių ar kvapų, kuriais pasižymi dažnas augintinis, o plaukai neįsipainioja į odinės lovos apmušalą, tad lengvai nubrauksite šluoste.
 5. Higieniška ir hipoalergiška aplinka – odinės lovos yra mažiausiai sugeriančios alergenus palyginus su kitomis medžiagomis, o ant paviršiaus nesiveisia dulkių erkutės. 
 6. Išliekama vertė – odiniai baldai, kaip ir vynas, su laiku nenuvertėja, o kaip tik išlaiko savo vertę, gali tapti puikiu palikimu ir yra vertinami kolekcionierių. 
 7. Tvarus baldas – tai nėra vienkartinis baldas, nes odinį apmušalą galima atnaujinti. Vidiniai sluoksniai ir mediena yra apsaugoti odos, tad dažnai išlieka švarūs ir nesideformuoja. Tai aplinkai draugiškas sprendimas.

“Kėdė-stalas” gali pasiūlyti virš 100 skirtingų lovų odos spalvų. Net jeigu turite ypatingą spalvą omenyje, tikimės rasite pas mus!

Lovos su gobelenu

Jums labiau patinka liesti minkštą paviršių ir kurti jaukią miegamojo aplinką? Tuomet lovos apmušalo pasirinkimu gali tapti gobelenas.

Gobelenas kaip baldų apmušalas yra gan populiarus. Gobelenas turi savų privalumų bei savybių, dėl kurių žmonės renkasi šio apmušalo baldus.

Taigi, kodėl lovos su gobelenu tokios geidžiamos ir ką vertėtų žinoti prieš įsigijant?

Kodėl verta rinktis lovą su gobelenu:

 1. Švelni medžiaga – dažnai gobelenu aptrauktos lovos yra perkamos būtent dėl malonesnio bei šiltesnio prisilietimo.
 2. Raštų ir tekstūrų spektras – gobelenų yra ženkliai didesnis pasirinkimo spektras, tad jeigu ieškote unikalių spalvų ar dizainų, tikrai rasite norimą.
 3. Mažesnė kaina – kainuoja gobeleno dvigulės lovos pigiau negu odinės lovos. Tad tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas.
 4. Gan lengva priežiūra – gobeleno baldus reikėtų reguliariai nusiurbti, nes ant jų labiau kaupiasi dulkės negu ant odinių baldų. Vertėtų atidžiai saugoti nuo skysčių, galinčių palikti dėmes. Užtyškus – iš karto išvalyti.
 5. Atnaujinimas – lovą galima atnaujinti aptraukus nauju gobelenu. Jeigu atsibodo, galite pakeisti spalvą ar raštą ir turėsite bene naują baldą. 

Dvigulės lovos su čiužiniu

Nuotraukose pavaizduotos visos dvigulės lovos su čiužiniu ir patalyne, kad būtų patogu įsivaizduoti bendrą vaizdą miegamajame. Tačiau iš tiesų yra parduodami dvigulės lovos rėmai.

Nesijaudinkite, tiems, kuriuos domina dvigulės lovos su čiužiniu komplektas, suteikiame galimybę prie lovos įsigyti ir čiužinį.

Rinkitės iš dviejų – “Impulse” ir “Pocket” viskoelastinių čiužinių. Abu čiužiniai yra padengti viskoelastiniu paviršiniu sluoksniu, kuris prisitaiko prie kūno formų, leidžia išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį bei padeda užtikrinti ramų miegą.

Lovos su patalynės dėže

Modernios dvigulės lovos su patalynės dėže yra pritaikytos šiuolaikiniams šeimos poreikiams.

Patyrusių baldininkų pasirinkimas – medinės lovos pagrindo grotelės. Kodėl? Nes taip yra išlaikoma geresnė oro cirkuliacija, kuri užkerta kelią drėgmės ir nešvarumų kaupimuisi. Tuomet ir jūsų čiužinys tarnauja ilgiau.

Svarbu paminėti, kad mes renkamės gamintojus, kurie orientuojasi į kokybę. Todėl asortimente kai kurios dvigulės lovos su patalynės dėže yra gaminamos naudojant vientisą metalinį rėmą grotelėms, vietoje atskirų dalių, kaip daro daugelis pigių gamintojų.

Pasirinkdami dvigules lovas su patalynės dėže iš mūsų parduotuvės, galite atsisveikinti su stresu dėl greito grotelių išlūžimo.

Lovos be patalynės dėžės

Norintiems kuo minimalistiškesnio dizaino miegamajame, dvigulės lovos be patalynės dėžės bus pats tas. Toks pasirinkimas reikalauja paaukoti galimai naują vietą susidėti patalynę ar kitus daiktus.

Tačiau dvigulės lovos su patalynės dėže dažnai atrodo gan stambiai ir tikrai neįtiks minimalizmo siekiančiam gyventojui. Tokiu atveju pasitarnaus dvigulės lovos be patalynės dėžės. Ir galbūt ant kojelių didesniam erdvės efektui išgauti?

Aukštos dvigulės lovos

Ieškote aukštos dvigulės lovos, kurios aukštis siekia 100 ir daugiau centimetrų? Pas mus aukštos dvigulės lovos net 100, 105 ar 110 cm aukščio. Uždėkite čiužinį ant viršaus bei užkraukite papildomai didelių pagalvių ir turėsite dar aukštesnę lovą, kuri atrodys tikrai karališkai ir įspūdingai!

Dvigulės lovos ant kojų

Norisi lovos ant kojų, kuri atrodytų moderniai ir prabangiai? Pas mus rasite lovų iš skirtingų šalių bei gamintojų, tad dizaino pasirinkimų pagal jūsų užklausą “Dvigulės lovos ant kojų” pritrūkti neturėtų. Tikimės, kad rasite sau patinkantį ir tinkantį baldą.

Mūsų baldų asortimente dvigulės lovos ant kojų su šiais pasirinkimais:

 • Blizgaus chromo cilindro formos kojelės,
 • Kampo formos sidabrinės kojelės,
 • Juodos spalvos modernios kojelės.

Modernios dvigulės lovos

Modernios dvigulės lovos “Kėdė-stalas” parduotuvėje yra naujoviško dizaino, pasižymi funkcionalumu ir elegancija. Švarūs kontūrai, minimalistinio stiliaus detalės ir aukštos kokybės medžiagos – tokios mūsų modernios dvigulės lovos.

Modernios dvigulės lovos puikiai tinka įvairiems interjerams, ypač tiems, kuriuose dominuoja šiuolaikiškas ar minimalistinis dizainas. Jų švarūs bruožai ir dažnai pasirenkamos neutralios spalvos leidžia lengvai priderinti šias lovas prie įvairių interjero dizainų. Jos gali būti tinkamos urbanistiniams, industriniams, modernizuotiems klasikiniams ar skandinaviškiems namams.

Be estetinio dizaino, kai kurios modernios dvigulės lovos pasižymi funkcionalumu, kaip patalynės dėžė su pakeliamomis grotelėmis.

Dvigulės lovos pigiau

Mūsų parduotuvės baldų išpardavimas sekcija – puikus ieškantiems kokybiškų lovų už itin gerą kainą. Čia dvigulės lovos – pigiai, o įsigysite naujas ir nedėvėtas. Tai puiki galimybė nusipirkti patvarų ir komfortišką miegamojo baldą be didelių išlaidų.

Nepaisant mažesnės lovų kainos, galite būti tikri dėl jų kokybės.

Dažni klausimai apie lovas

Dvigulė lova, aptraukta natūralia itališka oda, yra tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė nei iš gobeleno. Natūralios odos apmušalo išvaizda dažnai vertinama kaip prabangesnė ir atrodo solidžiau, lyginant su gobeleno baldais.

Be to, oda yra lengviau prižiūrima. Tai svarbus privalumas didelėms šeimoms, kurios turi vaikų ir augintinių bei nori išlaikyti baldų išvaizdą nepakitusią ilgą laiką. Odos paviršių nuvalyti paprastai, greitai ir sėkmingai galima naudojant lengvai prieinamas priemones. Taip pat, odos apmušalas yra atsparesnis gyvūnų nagams ir dantų pažeidimams.

Tuo tarpu, kai kuriems žmonėms gobelenas gali atrodyti patrauklesnis variantas dėl malonesnio ir šiltesnio prisilietimo bei išvaizdos. Gobelenas taip pat pasižymi didesniu spalvų, raštų ir tekstūrų įvairove. Be abejonės, gobeleno apmušalai yra pigesni, todėl baldas kainuoja mažiau nei odinis. Tai gali būti ekonomiškesnis sprendimas tiems, kuriems svarbu išlaikyti tam tikrą stilių, bet turi ribotą biudžetą.

Dvigulės lovos kaina svyruoja nemažai ir priklauso nuo faktorių, kaip baldo apmušalas – oda ar gobelenas, nuo dizaino ir papildomų funkcijų, kaip dėžė patalynei su pakeliamomis grotelėmis.

Pigios dvigulės lovos kaina prasideda nuo 450. Už tokią kainą galima įsigyti lovą aptrauktą gobelenu, potencialiai su patalynės dėže, be čiužinio.

Odinės dvigulės lovos kainuoja apie 400-600€ brangiau, negu iš gobeleno. Jų kaina dažnai prasideda nuo 1000€.

Jeigu ieškote dvigulės lovos pigiau, apsilankykite mūsų baldų išpardavimas puslapyje. Ten – pigios dvigulės lovos, nes jos su akcija!

Čia rasite ne tik lovų, bet ir kitų baldų įsirengti norimą erdvę: valgomojo stalai, kėdės, kavos staliukai, minkštos sofos, kampai ir kiti baldai su nuolaidomis.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie baldai išpardavime yra vienetiniai, tad jeigu nusižiūrėjote patinkantį – griebkite nedelsdami.

Poliuretano ir spyruoklinio čiužinių pagrindų esminis skirtumas – tai jų ventiliacija. Spyruokliniai čiužiniai pasižymi geresne oro cirkuliacija, nes jų vidinis sluoksnis nėra užpildytas tankaus poliuretano sluoksnio. Poliuretano sluoksnis turi porėtą struktūrą ir yra gan pralaidus orui, tačiau ne tiek, kiek spyruoklės.

Abu šie čiužiniai yra puikūs pasirinkimai žmonėms, kurie kenčia nuo nugaros skausmų arba turi stuburo problemų. Be to, jie gali būti naudingi tiems, kurie jaučia nuolatinį šaltį, nes viskoelastinis paviršius labiau apgaubia kūną ir padeda išsaugoti šilumą.

Galbūt jau esate išbandę abiejų tipų čiužinius ir žinote, koks tinka jums labiausiai? Dažnu atveju – šis sprendimas labai individualus.