Minkšti kampai

Minkšti kampai dažnu atveju tampa vieni didžiausių pirkinių namams. Prieš įsigyjant, reikėtų atsakingai išsirinkti baldo apmušalą, papildomas funkcijas, matmenis, spalvą ir įvertinti kokybę. Gali tekti ilgai pasukti galvą, kol viską išanalizuosite… Sprendimas?

Minkšti kampai “Kėdė-stalas” el. parduotuvėje – tai patyrusių baldininkų pasirinkimas pagal geriausią kainos ir kokybės santykį. O kad išsirinkti būtų lengva, paruošėme jums naudingos informacijos kategorijos aprašyme po baldais.

Jeigu kyla klausimų ar norite pasikonsultuoti, kurie minkšti kampai jums tiktų geriausiai, susisiekite info@kede-stalas.lt arba siųskite žinutę mūsų Facebook paskyroje “Kėdė-stalas”.

Original price was: 2800,00 €.Current price is: 1350,00 €.

Original price was: 2800,00 €.Current price is: 1350,00 €.

Minkšti kampai internetu

Minkšti kampai internetu dabar itin lengvai prieinami “Kėdė-stalas” elektroninėje parduotuvėje. Naršant matysite detalius baldų aprašymus apie matmenis, medžiagas ir funkcionalumą bei nuotraukas, leidžiančias apžiūrėti baldą iš visų pusių.

Pirkimo procesas yra itin paprastas: pasirinkite pageidaujamą minkštąjį kampą, pridėkite jį į pirkinių krepšelį, užpildykite pristatymo detales ir apmokėkite jums patogiu būdu. Ar gali būti lengviau?

Minkšti kampai internetu – paprasta ir patogi procedūra, kuri leidžia jums pasirinkti iš didelio asortimento ir užsisakyti baldus sėkmingai bei šiltai iš namų.

Minkšti kampai su miegojimo funkcija

Papildoma miegojimo funkcija minkštame kampe yra didelis privalumas tiems, kurie dėl įvairių priežasčių ieško sofos lovos viename. Ši funkcija leidžia lengvai transformuoti kampą į patogią miegamąją vietą.

Minkšti kampai su miegojimo funkcija yra dažnai aprūpinti papildomomis talpyklomis, tai yra patalynės dėžėmis, kurios suteikia saugojimo vietą. Tai itin praverčia mažesnėse patalpose.

Dizaino aspektu, minkšti kampai su miegojimo funkcija yra gaminami įvairiais stiliais, kad atitiktų skirtingus skonius ir interjero tendencijas. Tai gali būti minimalistiškas, modernus, klasikinis ar netgi ekstravagantiškas dizainas 

Minkštas kampas su reglaineriu

eškote taip vadinamo “poilsinio” baldo? Tuomet minkštas kampas su reglaineriu yra tai, ko jums reikia. Jie idealiai tinka tiems, kurie mėgsta ištiesti kojas ar net užsikelti jas ant stalo (dažnai sukeldami kreivus žvilgsnius) ir taip ilsėtis. 

Kas yra minkštas kampas su reglaineriu? Tai yra kiek kultūringesnis būdas ilsinti kojas, pakėlus jas aukščiau. Reglainerio mechanizmas veikia taip: paspaudus mygtuką, apatinė sofos dalis pasikelia aukštyn, o atlošas atsilenkia atgal. Taip jūs atsirandate pusiau gulsčioje padėtyje. 

Reglainerio privalumai – tai ne tik patogumas. Minkštas kampas su reglaineriu suteikia galimybę gulėti pozicijoje, kurioje svorio apkrova tenka ne tik sėdynei ir nugarai, bet pasiskirsto tolygiai visam kūnui. Tuomet galimai jūsų kraujotaka vaikšto legviau, o kūnas ilsisi kokybiškiau. 

Atkreipkite dėmesį, kad aktyvuotas reglainerio mechanizmas išsiplečia tiek į priekį, tiek atgal, tad atitinkamai palikite vietos aplink baldą.

Minkšti odiniai kampai

Minkšti odiniai kampai “Kėdė-stalas” asortimente yra vieni iš vertingiausių ir kokybiškiausių baldų, kurie ne vienai šeimai tampa ilgalaike ir patikima investicija į namus. 

Šie odiniai kampai yra tiekiami iš patikimų ir žinomų odinių baldų gamintojų Lietuvoje, kurie naudoja itin kokybišką ir sertifikatais patvirtintą natūralią odą. O pati oda atkeliauja tiesiai iš Italijos ir yra ekologiška. 

Vadinasi, gamybos procese yra taikomi griežti odos apdirbimo ir rauginimo standartai bei naudojama kuo mažiau aplinką bei žmogų teršiančių medžiagų.

Tokie minkšti odiniai kampai nesilupinėja, nesutrūkinėja ir gali tarnauti dešimtmečius su sąlyga, kad yra tinkamai prižiūrimi ir laikomi. Yra be galo daug priežasčių, kodėl minkšti odiniai kampai yra toks vertinamas pasirinkimas – apie tai skaitykite toliau.

Minkšti odiniai kampai - privalumai

Minkšti odiniai kampai yra vertinami ne tik žmonių, atpažįstančių kokybę, tačiau ir kolekcionierių. Tai yra baldas užsitarnavęs savo vardą ir ne be reikalo. Odinis kampas:

Ilgaamžis – žmonės pradėję skųstis, kad odinis kampas skeldėja, lupinėjasi ir trūkinėja, nusipirko prastos kokybės odos pakaitalą. Natūralios odos kampas, laikomas tinkamomis sąlygomis ir prižiūrimas, gali tarnauti dešimtmečius. Jis su laiku įgauna kolekcionierių vertinamo dėvėjimo sukelto žavesio (angliškai vadinamo “patina”) ir tampa dar vertingesnis.

Lengvai prižiūrimas – odinis kampas yra lengviau prižiūrimas negu medžiaginis. Dulkes nuo baldo nuvalysite drėgnu skudurėliu įprasto namų tvarkymo metu. Taip pat rekomenduojama įsigyti švelnią odai skirtą valymo priemonę, kuri pašalina didžiąją dalį dėmių, sukeltų įvairių vandens pagrindo skysčių. O odos kremas, kuriuo rekomenduojama patepti sofą vos kartą į metus, impregnuos ir apsaugos odą nuo džiūvimo bei pleišėjimo. 

Draugiškas turint vaikų ir augintinių – sutepus ar užpylus odą daugeliu skysčių, jie neįsigeria akimirksniu, tad jūs galite nuvalyti skysčius be jokių pasėkmių, kas nebūdinga gobeleno baldams. Taip pat odinis kampas “nedraugauja” su gyvūnų plaukais, jie neįkimba. Tad pavieniui rankioti plaukų neprireiks ir pakaks nubraukti drėgnu skudurėliu. Taipogi, odinis kampas nesugeria augintinio kvapų, kaip kiti baldai. 

Protinga investicija – kokybiška oda yra patikima ir apsaugo vidines sofos dalis bei medžiagas. Tad po daugelio metų, atsibodus turimai sofai, galite paprasčiausiai aptraukti baldą (ar dalį) nauja oda, o galbūt net pakeisti viso baldo spalvą, ir turėsite lyg naują odinį kampą!

Odiniai kampai su miegamu mechanizmu

Odiniai kampai su miegamu mechanizmu yra gan populiari minkšto kampo opcija su papildomu funkcionalumu. Didelė dalis minkštų kampų turi galimybę būti pagaminti su miegamu mechanizmu arba be. 

Odiniai kampai su miegamu mechanizmu yra gaminami Lietuvoje su kokybišku belgišku mechanizmu, kurį baldininkai yra įvertinę kaip patikimiausią rinkoje. 

Taipogi, odiniai kampai su miegamu mechanizmu nebijo trinties ir nenusidėvi taip greitai kaip kiti baldai, tad galite drąsiai dėti paklodę ar papildomą čiužinį ant viršaus.

Minkšti kampai: formos

Atidžiai skaitykite tekstą po baldu ir rasite informaciją, kokiu kampu – dešiniu ar kairiu – baldas yra ar gali būti pagamintas ir kokios yra galimos formų variacijos: tiesi sofa, L ir U formos ar fotelis. Matysite, ar galimas minkštas kampas pagal individualų užsakymą susidėliojant norimus sofos elementus. 

U formos minkšti kampai

U formos minkšti kampai yra išdėstyti formuojant U raidę. Didžiausias privalumas – suteikia didelį sėdėjimo plotą. Jeigu turite didelę šeimą ar mėgstate pasisėdėti ir nenorite pirkti populiaraus 3+2+1 minkštų baldų komplekto, u formos minkštas kampas gali tapti puikiu sprendimu.

U formos minkšti kampai gali būti su integruotais miegojimo mechanizmu arba reglaineriais. Jie yra funkcionalūs baldai, kurie sukuria ypatingą bendravimo ar susitikimų zoną, kuri yra patogi, jauki ir atrodo prabangiai. 

U formos minkšti kampai gali būti pagaminti ne su visais modeliais. Apie galimybę skaitykite po kiekvienu baldu individualiai.

L formos minkšti kampai

L formos minkšti kampai gali būti pagaminti dviejų pusių – kairės ir dešinės – pagal norimą trumpesnės kampo pusės padėtį. 

L formos kampai yra populiariausi, nes puikiai užpildo kampo erdvę kambaryje, suteikia galimybę ištiesti kojas ir sukuria jaukią bei pakankamai didelę vietą pasisėdėjimams.

Apie galimybę L formos minkštą kampą pagaminti norimos pusės skaitykite po kiekvienu baldu individualiai.

Lietuviški minkšti kampai

Lietuvis žino, kad gali pasitikėti vietiniais baldininkais, nes jų gamybos lietuviški minkšti kampai yra pritaikyti Lietuvos šeimų poreikiams ir pagaminti pagal aukštus standartus. 

Lietuviški minkšti kampai yra gaminami įvairių stilių – nuo modernių, minimalistinių iki klasikinių ar netgi individualizuotų sprendimų, pritaikytų kliento skoniui.

Nors baldai yra gaminami Lietuvoje, mechanizmai ir kitos medžiagos yra tiekiamos iš kitų šalių, kurios pasižymi aukštos kokybės baldų dalių gamyba. Toliau, mūsų vietiniai baldininkai kuopščiai ir įdėmiai sukuria galutinį produktą.

Esame išnagrinėję žymiausius Lietuvos baldų gamintojus ir išrinkę geriausius kainos ir kokybės santykį turinčius minkštus kampus. Tad lietuviški minkšti kampai mūsų asortimente – tai patikima investicija į jūsų erdvę.

Modernūs minkšti kampai “Kėdė-stalas” pasiūloje

Modernūs minkšti kampai atitinka šiuolaikines dizaino, funkcionalumo ir komforto tendencijas. Šie baldai dažniausiai yra pritaikyti įvairiems interjero stiliams – nuo minimalistinio iki šiuolaikiško ar netgi futuristinio. 

Modernūs minkšti kampai dažnai pasižymi įvairiomis funkcijomis ir yra orientuoti į patogumą ir praktiškumą. Kai kurios iš dažniausiai pasitaikančių funkcijų yra:

Išskleidžiama lova: Kai kurie modernūs minkšti kampai gali būti transformuojami į lovą, suteikiant papildomą miego vietą svečiams arba naudojant kasdieniniam miegui.

Integruota patalynės dėžė: Kai kurie minkšti kampai turi įmontuotas dėžes, kurios suteikia papildomos vietos saugoti daiktus ar patalynę.

Reguliuojamos dalys: Dalis kampų gali būti reguliuojami ir prisitaikantys pagal individualius poreikius. Pavyzdžiui, reguliuojami atlošai ar reglainerio funkcija. 

Elektrinės funkcijos: Kai kurie modernūs minkšti kampai gali turėti įvairias elektrines funkcijas, pavyzdžiui, įmontuotas USB įkrovimo jungtis elektroniniams prietaisams ar skaitymo lempas.

Modulinės dalys: Modernūs minkšti kampai dažnai būna moduliniai, tai leidžia kurti skirtingus interjero sprendimus, suderintus su erdvės reikalavimais ir individualiais poreikiais.

Minkšti kampai pagal individualų užsakymą

Odiniai kampai, kurie yra gaminami atsižvelgiant į individualią komplektaciją, gali būti pritaikyti jūsų poreikiams, skoniui ir interjero reikalavimams. 

Minkšti kampai pagal individualų užsakymą gali būti adaptuojami įvairiais būdais, kad būtų patenkinti jūsų norai:

  1. Medžiagos ir spalvos pasirinkimas: suteikiame galimybę pasirinkti iš skirtingų odos ar gobeleno apmušalų bei spalvų spektro, kad kampas idealiai derėtų prie esamo interjero.
  2. Modulinė konstrukcija: konfigūruokite kampą – pridėkite ar pašalinkite modulius. Tai leidžia sukurti norimą kampinį sėdimosios dalies išdėstymą. (Įmanoma tik su kai kuriais nurodytais modeliais)
  3. Funkciniai elementai: Pagal jūsų poreikius galima pridėti įvairias funkcines savybes, tokias kaip išskleidžiama lova, reguliuojami atlošai, reglainerio funkcija, įmontuota patalynės dėžė.
  4. Kampo formos variacijos: Pasirinkite kampo pusę arba U formos variantą bei norimus matmenis.
  5. Stilius ir dizainas: kai kurie kampų dizainai leidžia pasirinkti norimas kojeles iš kelių variantų. 


Minkšti kampai pagal individualų užsakymą suteikia galimybę jums susikurti unikalų ir asmenišką kampą, atitinkantį jūsų individualius poreikius, skonį ir interjero dizainą. Visa informacija apie galimas modelio komplektacijas yra pateikiama prie baldo aprašymo.

Minkšti kampai: dažni klausimai

Minkštų kampų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos, dydžio, dizaino, gamintojo ir funkcijų. Paprasti, mažesni kampai gali prasidėti nuo apie 1900 eurų, tačiau kokybiški, vidutinio dydžio modeliai gali kainuoti nuo 2500 iki 3500 eurų. Prabangūs, dideli arba odiniai kampai su specialiomis funkcijomis gali siekti 4000 – 5000 eurų ir daugiau.

Miegamieji kampai gali būti patogūs kasdieniam naudojimui, jei jie yra kokybiškai pagaminti ir atitinka individualius poreikius. 

Miegamieji kampai nebus patogūs kasdieniam miegui, jeigu buvo naudojamos ekonomiškos medžiagos nematomose vietose, skirtose sėdėti ar gulėti. Tuomet tokios deformuojasi ir tampa netinkamos miegoti. 

Kad miegas ant sofos lovos būtų saldus, rinkitės patikimą baldų prekybininką, kaip “Kėdė-stalas”, kurio miegamieji kampai yra atrinkti pagal aukštą kokybės standartą.

Atskirti kokybiškus minkštus kampus nuo mažiau kokybiškų gali būti sudėtinga, bet yra keletas požymių, į kuriuos galima atsižvelgti:

1) Medžiagos kokybė – kokybiški minkšti kampai dažniausiai pagaminti iš natūralios odos arba aukštos kokybės tekstilės ir yra labiau atsparūs dėvėjimuisi.

2) Konstrukcija ir stiprumas – minkštų kampų rėmai turėtų būti tvirti ir patvarūs, pagaminti naudojant patikimą medieną. 

3) Komfortas – Kokybiški minkšti kampai paprastai yra patogūs. Sėdynės ir atlošai turėtų būti tinkamai suformuoti bei suteikiantys palaikymą kūno linkiams.

4) Apdaila – gerai sutvirtinti siūlai, tvarkingai paslėptos arba estetiškai išdirbtos matomos jungtys.

5) Garantijos – Patikimi gamintojai dažnai siūlo garantijas savo produktams.

6) Kaina – kokybiški minkšti kampai dažnai yra brangesni. Tačiau jie dažnai tarnauja daug ilgesnį laikotarpį ir siūlo geresnę patirtį dėl aukštesnės kokybės medžiagų, konstrukcijos ir patogumo.

Minkšti kampai pigiau gali būti įsigyjami išpardavime. Nuolat siūlome specialias akcijas arba išpardavimus savo produktams. 

“Kėdė-stalas” išpardavimo sekcijoje sudėti nebrangūs minkšti kampai, kuriuos galėsite įsigyti pigiau nei įprastai. 

Naršykite “Išpardavimas” sekciją, jeigu domina kokybiški baldai pigiau. Įsirenkite norimą erdvę ne tik su minkštu kampu, bet ir valgomojo stalu, kavos staliuku ir kitais baldais su akcija.