Kavos staliukai

Saliono erdvė atrodo tuštoka ir norisi įsijaukinti? Kad būtų, kur pasidėti kavą, arbatą ir užkandas, jums pasitarnaus kavos staliukai. 

Norite įsigyti geros kokybės staliuką už patrauklią kainą? Patyrę baldininkai atrinko geriausius variantus iš Lietuvos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos gamintojų ir pateikia šiuos variantus “Kėdė- stalas” internetinėje parduotuvėje.

Kavos staliukai pasiūloje yra įvairių dizainų, stalviršių ir formų, tad jeigu nuo įvairovės sukasi galva, ir nežinote, nuo ko pradėti – susisiekite su baldininkais ir mes jus užvesime ant kelio. Skambinkite telefonu arba rašykite emailu eshop@kede-stalas.lt

Original price was: 280,00 €.Current price is: 90,00 €.

Original price was: 180,00 €.Current price is: 60,00 €.

Kavos staliukai internetu

“Kėdė-stalas” elektroninė parduotuvė buvo sukurta jūsų lengvam apsipirkimui! Čia prabangūs ir nebrangūs kavos staliukai internetu – jums išrykiuoti kaip ant delno. Pasirinkimas itin didelis, tad rūšiuokite su filtrais ir išsirinkite patinkantį.

Įsigysite prekę ją įdėję į krepšelį ir apmokėję jums patogiu būdu. Volia! Beliks su nekantrumu užsakymo laukti namuose. O mes pristatysime jį jums! 

Kavos staliukai internetu su “Kėdė-stalas” yra šiuolaikiškas ir paprastas būdas įsigyti patinkančius baldus vos keliais paspaudimais.

Įvairių stilių prabangūs kavos staliukai

Ar jūsų erdvėje vyrauja modernus stilius? O gal esate klasikinių baldų fanas? Net jeigu norite įnešti itališko žavesio – jums turime ką pasiūlyti. “Kėdė-stalas” asortimente vyrauja:

 • Modernūs kavos staliukai
 • Klasikiniai kavos staliukai
 • Skandinaviški kavos staliukai
 • Itališki kavos staliukai

Modernūs kavos staliukai

Modernus reiškia naujoviškas bei atitinkantis šių dienų poreikius ir skonį. Daugelis Lietuvos šeimų dabar įsirenginėja butus ar gyvenamuosius namus pagal naujausias tendencijas. Tad modernūs kavos staliukai gali būti iš medžio, stiklo, keramikos ar metalo. Staliuko modernumą pagal savo standartus nusakote būtent jūs.

Modernūs kavos staliukai gali pasižymėti tiek ryškiomis spalvomis, tiek neutraliomis ar medžio atspalviais. Staliuko forma bei funkcionalumas taip pat įvairus – galimas netgi kavos staliukų komplektas. Modernus dizainas ribų neturi.

Klasikiniai kavos staliukai

Kitaip nei modernūs kavos staliukai, klasikinis stilius turi labai išskirtinį išvaizdą. Klasikiniai kavos staliukai yra dažnai gaminami iš geros kokybės medienos ir išsiskiria prabangiais raštais bei puošmenimis. 

Dažnai vyrauja tamsi ar šviesi mediena su auksiniais ornamentais, dažnai sukurtais gėlių motyvais. 

Klasikiniai kavos staliukai netiks modernaus stiliaus erdvėje, jie gražiausiai žiūrisi tuomet, kai visa erdvė yra daugmaž prabangaus klasikinio stiliaus su odinėmis sofomis ir stilingomis lentynomis.

Skandinaviški kavos staliukai

Skandinavai turi panašią akį ir skonį kaip ir lietuviai. Tad skandinaviški kavos staliukai yra tarp populiaresnių. Jei mėgstate gamtą, natūralumą ir šiltas spalvas – skandinaviški kavos staliukai bus idealus pasirinkimas. 

Suapvalinti kampai, apvali ar net ovali forma, natūralūs medienos raštai, minimalistiškas stilius, retkarčiais stiklo detalė ar baltas laminatas – taip atrodo skandinaviški kavos staliukai. 

Itališki kavos staliukai

Itališki kavos staliukai vienareikšmiškai atrodo prabangiausiai. Šie staliukai kuriami apjungiant unikalius medžiagų, spalvų ir formų derinius. 

Dažniausiai vyrauja stiklas ar stiklo keramika, marmuro imitacija. O spalvos gali būti tiek šviesios – balta stiklo keramika, balto marmuro imitacija, kreminiai atspalviai, tiek tamsios – juodo marmuro imitacija, tamsiai pilka ar bronzinė. 

Prabangūs itališki kavos staliukai yra tikra puošmena kiekvienai erdvei – tik svarbu suderinti su visu dizainu.

Stalviršiai - kaip išsirinkti tą, kuris nekels vargo?

Staliuko dizainas yra svarbus pasirinkimas, tačiau neužmirškite praktiškumo rodiklių. Kas iš to gražaus staliuko, jei jis greit apeis riebalų dėmėmis, o priežiūra kels daugiau streso nei atsipalaidavimo. Geras baldas turi tarnauti jums, o ne atvirkščiai. Tad stalviršį svarbu pasirinkti pagal savo aplinkybes bei galimybes.

 “Kėdė-stalas” asortimente vyrauja:

 • Mediniai kavos staliukai (laminuoti, plaušų plokštės, dažyti)
 • Ąžuoliniai kavos staliukai
 • Stiklo keramikos kavos staliukai
 • Keramikos kavos staliukai

Toliau aptarėme kavos staliukų stalviršių privalumus, kitus ypatumus ir priežiūrą.

Mediniai kavos staliukai

Mediniai kavos staliukai yra tikrai pamėgti Lietuvos šeimų. Dažnai namų dizainas kuriant su kitais mediniais baldais, norint sukurti namus iš kuo natūralesnių medžiagų. 

Mediniai kavos staliukai gali būti pagaminti keliais skirtingais medžio apdirbimo būdais. Tad neapsigaukite: medinis staliukas nelygus mediniam staliukui. Pavyzdžiui, stalviršis gali būti pagamintas iš itin aukštos klasės medienos lukšto (faneruotės), gali būti dažoma medienos lukšto plokštė (MDF) arba laminuojama (LMDP). Visa tai lemia skirtingas paviršiaus savybes.

Mediniai kavos staliukai: Faneruotė

Tokie žurnaliniai staliukai yra pagaminti iš aukščiausios klasės rinktinės medienos. Jie pasižymi natūraliomis medžio spalvomis, tekstūra ir unikaliais raštais. Toks paviršius yra atsparus įbrėžimams, deformacijoms ir temperatūros svyravimams. 

Dažnai faneruotės paviršius yra apdorojamas specialiais lakais arba aliejais, kurie palengvina priežiūrą ir apsaugo nuo dėmių. Medinius faneruotės stalviršius reikia saugoti nuo mechaninių pažeidimų, nes bus sunku atnaujinti.

Priežiūra: Nešvarumus nuo stalviršio lengvai pašalinsite drėgna šluoste ir virtuvės ar indų plovikliu.

Mediniai kavos staliukai: dažyti paviršiai

Tai medienos plaušų plokštės stalviršis, kuris yra padengiamas matiniais ar blizgiais dažais, kurie suteikia apsaugą, estetiką ir praktiškumą. 

Stalviršį populiaru dažyti balta, juoda ar pilka spalvomis, kurios tinka dažname interjere. Didelis dažymo privalumas yra tas, kad jis suteikia apsaugą nuo įbrėžimų, dėmių ar drėgmės įsiskverbimo, tad tai prailgina stalo galiojimo laiką.

Dažytus paviršius privalu saugoti nuo drėgmės pertekliaus, nuo agresyvių skysčių, kaip skiedikliai, acetonas, rūgštys, chloras ir panašiai bei aštrių daiktų/kempinių galinčių palikti žymes.

Priežiūra: Naudokite švelnias plovimo priemones ir vos drėgną minkštą šluostę arba poliravimo skysčius tinkančius sąlyčiui su maistu.

Mediniai kavos staliukai: laminuoti paviršiai

Laminuotas stalviršis – tai medienos drožlių plokštė, kuri turi laminato dangą iš abiejų pusių. Ne paslaptis, laminatas suteikia norimą atsparumą, estetišką blizgesį ir higieniškumo faktorių. Laminatas atvaizduoja medžio išvaizdą, tad toks stalas yra geras pasirinkimas, kuriuos domina nebrangūs kavos staliukai.

Taigi, laminuoti stalviršiai yra estetiški, higieniški, nereikalauja daug priežiūros ir ypač tinka virtuvei.  Tik svarbu žinoti, kad juos reikia saugoti nuo didelio šalčio ir karščio, mechaninių pažeidimų. 

Priežiūra: paviršius valykite silpname šarminiame skystyje (kaip skystas muilas) sudrėkintu skudurėliu.

Ąžuoliniai kavos staliukai

Nuo seno ąžuolas yra labai gerbiamas medis, tad ąžuoliniai kavos staliukai itin patiks jums, jei suprantate šio medžio vertę ir mėgstate natūralią medžio išvaizdą. Ne paslaptis, ąžuolo masyvo stalviršiai yra vieni iš stipriausių ir tvirčiausių, o estetiškai – puošia namus unikaliu medžio raštu.

Taigi, ąžuoliniai kavos staliukai yra laikomi vertingais baldais dėl kokybės, ilgaamžiškumo ar išvaizdos, kurie yra ilgalaikė investicija į jūsų erdvę. 

Priežiūra: valyti galima tik neutralaus skysto muilo tirpale sudrėkintu vos drėgnu audiniu. Nuvalius nusausinkite. Ąžuoliniai kavos staliukai reikalauja daugiau atsargumo, nes išdžiūvusios dėmės ant stalviršio paviršiaus gali būti nepašalinamos.

Keraminiai kavos staliukai

Mediniai kavos stalai tinka ne visuose interjeruose, ypač jei tai itin modernus būstas. Tuomet atkreipkite dėmesį – keraminiai kavos staliukai papuoš jūsų šiuolaikišką erdvę. 

Keraminiai kavos staliukai turi daugybę privalumų prieš kitus stalus. Turbūt nereikia minėti, kad jie atrodo turbūt prabangiausiai, tačiau jie yra ir bene praktiškiausias pasirinkimas, kai kalba pasisuka apie užkandėles, vyno taures, kavos puodelius ir dėmių tikimybę. 

Keraminiai kavos staliukai nesugeria jokių skysčių ar kvapų, neįgeria riebalų ir nepalieka dėmių – todėl jie ir stiklo keramikos kavos staliukai yra praktiškiausi.

Priežiūra: keraminiai stalai nėra jautrūs sąlyčiui su maistu ir kitomis medžiagomis, tad galite ant jo gaminti, leisti vaikams piešti ar lipdyti molį. Po visko paviršių lengvai nuvalysite drėgna šluoste.

Stiklo keramikos kavos staliukai

Dažnas klausimas: “Kuom skiriasi stiklo keramikos kavos staliukai nuo tik keraminių?” Atsakymas paprastas – grūdinto stiklo sluoksniu po keramikos sluoksniu. Taip stalviršis yra pastorinamas, sustiprinamas ir prailginamas naudojimo laikas. 

Stiklo keramikos kavos staliukai yra žinomi ir mėgstami dėl atsparumo itin lengvos priežiūros: galite ant jo gaminti, leisti vaikams piešti, lipdyti molį, dėti įvairius gėrimus ar užkandžius ir nesivarginti dėl dėmių. Jie nėra jautrūs sąlyčiui su maistu ir kitomis medžiagomis.

Jeigu jus taip pat domina akmens žurnaliniai staliukai, šiuo atveju galimi keli pigesni variantai su balto ar juodo marmuro imitacija, kurie atrodo itin panašiai. Taip pat, stiklo keramikos kavos staliukai gali būti baltos, pilkos, bronze ir juodos spalvų.

Kavos staliukai: dažni klausimai

Universaliausi ir populiariausi staliukai yra šie:

 • Balti kavos staliukai
 • Juodi kavos staliukai
 • Pilki
 • Rudi

Taip. Nebrangūs kavos staliukai su akcijomis yra pateikti mūsų baldų išpardavimo puslapyje. Kavos staliukų išpardavimas tai vienetinė galimybė įsigyti prekes už neįtikėtinai gerą kainą. Geriausia tai, kad kavos staliukai “išpardavimas” sekcijoje yra nauji ir be defektų.

Sekcijoje “Kavos staliukai” – kaina svyruoja nuo 149 iki 320 eurų. Kaina priklauso nuo staliuko dydžio, ar tai yra komplektas ir nuo stalviršio medžiagos. 

Mediniai kavos staliukai: kaina nuo 150 eurų. 

Stikliniai kavos staliukai: kaina nuo 120 eurų.

Keramikos kavos staliukai: kaina nuo 100 eurų.