Gobelenai baldams

Gobelenai baldams, praturtinti spalvomis ir dizainu – puikus pasirinkimas ne tik profesionaliems baldų gamintojams, bet ir tiems, kurie nori atnaujinti savo namų interjerą arba pasirinkti unikalų apmušalą savo naujam baldų komplektui. 

Įvairių stilių ir rūšių pasirinkimas leis jums kūrybiškai kurti unikalius, charakterį ir savitą energiją turinčius baldus įvairiems interjerams. 

Jeigu kyla klausimų apie medžiagų rūšis, sudėtį, priežiūrą ar kita, susisiekite info@kede-stalas.lt ir mūsų meistrai suteiks jums nemokamą konsultaciją! 

Kokybiški gobelenai baldams

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

80,00 

Kėdė-stalas.lt asortimente parduodami aukštos kokybės, rinktiniai gobelenai baldams, kurie išsiskiria savo dizainu, medžiagų kokybe ir dėmesiu detalėms.

Štai, ko galite tikėtis perkant mūsų rinktinius gobelenus:

1. Gobelenų medžiagos kokybė: Mūsų kokybiški gobelenai baldams yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralių ir sintetinių medžiagų, tokių kaip vilna, medvilnė, šilkinis siūlas arba poliesteris, viskozė. Medžiagos yra tvirtos ir patvarios, be jokių plyšių ar defektų.

2. Gobelenų siūlų tankumas: parduodami kokybiški gobelenai yra susiūti naudojant tokį siūlų tankį, kad būtų pasiektas tikslesnis ir ryškesnis dizainas. Nežiūrint į tai, tarp siūlų yra paliekama pakankamai vietos, kad tekstūra būtų patvari ir elastinga.

3. Gobelenų detalių kokybė: Skiriamas dėmesys gobeleno detalių išbaigtumui. Kokybiškai pagaminti gobelenai turi aiškias detales, yra be defektų.

4. Gobelenų spalvų ir dizaino tikslumas: Kokybiški gobelenai turi tikslius ir ryškius spalvų derinius bei dizainus. Spalvų ribos arba linijos yra aiškios ir apibrėžtos, spalvų juostos yra tvarkingos ir aiškiai nustatytos.

Gobelenų sudėtis

Ieškote minkštų ir švelnių medvilninių gobelenų ar tvirtų ir atsparių iš poliesterio? O gal šilko, vilnos, akrilo ar kitų kokybiškų medžiagų gobelenų, kurie užtikrins jūsų baldų ilgaamžiškumą ir eleganciją? Kėdė-stalas asortimente gobelenų sudėtis yra itin įvairi.

Poliesteris yra populiariausias sintetinis pluoštas pasaulyje ir dažnai naudojamas mišiniuose, siekiant padidinti baldinio gobeleno stiprumą, ilgaamžiškumą, susilankstymo atsparumą ir vandeniui atsparumą. Poliesteris yra išgaunamas iš anglies, oro, vandens ir naftos.

Taip pat vieni populiariausių gobelenų baldams yra poliesterio-medvilnės mišiniai. Maišytos sudėties gobelenai baldams suteikia ne tik išskirtinį minkštumą, bet ir patvarumą, todėl puikiai tinka tiek namų interjerui, tiek viešųjų erdvių baldams. Poliesterio-medvilnės mišiniai taip pat lengvai prižiūrimi, todėl jie puikiai tinka šeimoms su vaikais arba gyvūnais.

Įvairių spalvų gobelenai baldams

Mūsų kolekcijoje rasite įvairių spalvų ir raštų, kad galėtumėte atrasti idealų audinį, kuris atitiktų jūsų interjero viziją.

Nuo neutralių ir subtilių tonų iki ryškių ir drąsių spalvų, mes turime viską, ko reikia, kad jūsų namai ar verslo patalpos atrodytų nepriekaištingai.

Baldinis gobelenas už gerą kainą

Mūsų baldinis gobelenas ne tik pasižymi aukščiausia kokybe, bet taip pat yra siūlomas už prieinamą kainą. Mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti kokybiškus gobelenus savo projektams. Nesvarbu, ar tai yra mažas interjero atnaujinimas, ar didelė baldų gamybos serija.

Jeigu turite ribotą biudžetą ir siekiate rasti optimalų variantą, susisiekite su mumis ir mes nurodysime jums, kuris gobelenas baldams jūsų atveju tiktų geriausiai tiek dizaino, tiek finansų atžvilgiu. 

Geriausi baldų gobelenai

Iš Europos gamintojų atrinkome meistrų nuomone geriausią kokybės ir kainos santykį turinčius gobelenus baldams. Tai reiškia, kad jums tereikia pasirinkti iš mūsų asortimento ir galėsite mėgautis aukštos kokybės medžiagomis!

Suteikite savo baldams išskirtinumo ir elegancijos bei užtikrinkite ilgalaikį naudojimą. Tinkamas gobelenų baldams pasirinkimas garantuos jūsų kokybišką gaminį bei puikią reputaciją.

Reikia daugiau informacijos apie baldų gobelenus?