Sofos, Sofos-lovos

Sofą išsirinkti gali būti šiek tiek painoka, ypač kai rinkoje toks didelis pasirinkimas. Tad, kaip rasti kokybišką?

Svarbiausia yra tvirta rėmo konstrukcija, kokybiškas miego mechanizmas, sėdimosios dalies patogumas ir, žinoma, apmušalas. Būtent tokiais kriterijais vadovaujantis yra atrinktos “Kėdė-stalas” sofos ir sofos lovos, kad jums išsirinkti būtų lengviau.

Kokybiškos sofos svetainei tarnauja daugelį metų. O stilinga sofa lova yra itin praktiškas sprendimas, jei neretai sulaukiate svečių.

1100,00 

999,00 

1250,00 

Sofos ir sofos-lovos internetu

Dar niekada nebuvo taip lengva užsisakyti sofos internetu! Išsirinkite patinkantį sofos modelį, pridėkite jį į krepšelį, įveskite pristatymo detales ir apmokėkite. Štai ir viskas!

Jei kyla klausimų dėl įsigijimo sofos internetu, visada galite kreiptis į mūsų specialistus ir jie jums patars dėl modelio, tinkamiausios medžiagos ar spalvos pagal jūsų asmeninius poreikius.

SVARBU! Sofos internetu gali atrodyti mažesnės nei yra iš tikrųjų. Dėl to prieš įsigydami, nepamirškite atkreipti dėmesį į sofų išmatavimus. Juos rasite po kiekvienu baldu individualiai.

Platus sofų pasirinkimas

Perkant sofą investuojate į tokį baldą, kurį tikėtina naudosite dešimt ar daugiau metų. Tad verta apsvarstyti, kokio tipo sofą norite įsigyti. Pamąstykite apie šias sofos charakteristikas ir galimybes:

 • Sofa reglaineris
 • Sofos su miegama funkcija
 • Sofos lovos su patalynės dėže
 • Sofos komplektai (dvivietės, trivietės ar didesnės, sofos ar sofos lovos) ar pavienis baldas
 • Sofos pagal individualią komplektaciją (“susidėliok sofos dalis pats” principu)
 • Odinė sofa arba odinė sofa lova
 • Gobeleno sofa arba sofa lova

Sofa reglaineris

Kas yra sofa reglaineris? Tai paprastai nepaprastas belgiškas “poilsio” mechanizmas, kurį aktyvuosite vos vienu mygtuko paspaudimu. Atlošas atsilenks atgal, o kojų atramos pakils į viršų. Tai puiki sėdėjimo padėtis, kad neapkrautumėte stuburo ir galėtumėte maksimaliai atsipalaiduoti. Šios funkcijos dėka jūsų svoris pasiskirsto tolygiai ir leidžia kraujui lengviau cirkuliuoti jūsų kūnu.

„Kėdės-stalas“ asortimente parduodami:

 • Sofa reglaineris
 • Kampas reglaineris
 • Fotelis reglaineris


Atkreipkite dėmesį: sofa reglaineris reikalauja palikti pakankamai vietos baldo priekyje ir gale dėl kintančios pozicijos.

Sofa reglaineris: dydžiai ir montavimo galimybės

Vienvietė sofa reglaineris savo išvaizda labiausiai primena masažinius fotelius iš televizoriaus ekranų. Nors ir neatlieka masažo funkcijos, tačiau komforto lygiu nė kiek nenusileidžia masažiniams foteliams. Sofa reglaineris taip pat gali būti dvivietis ir trivietis – dar daugiau vietos patogiai įsitaisyti.

Jei išsirinkote jums patinkančią sofą ir ji nėra reglaineris, turėkite omenyje, kad kai kuriems modeliams šią funkciją galima įmontuoti papildomai. Informacijos ieškokite po patikusiu baldu.

Sofos-lovos su patalynės dėže

Sofos lovos su patalynės dėže atkeliauja su jau įmontuotu miegojimo mechanizmu. Jos yra itin patogios ir praktiškos, jei jums reikia papildomos vietos sudėti patalynę arba neturite kur dėti kitų daiktų.

Net didelės sofos pagalvėlės puikiai tilps į patalynės dėžę. Tai itin aktualu šiuolaikiniuose minimalistinio interjero namuose, kur baldai retai kada turi stalčius ir dauguma spintų yra atviros bei neturi daug vietos.

Sofos lovos be patalynės dėžės

Jei jums nereikia papildomos vietos, kurią siūlo sofos su patalynės dėže, galite rinktis paprastas sofas lovas tik su standartiniu miegojimo mechanizmu. Tokios sofos miegojimui paruošiamos itin paprastai: jas atidarote ir išskleidžiate.

Patogi vidutinio gylio sėdimoji dalis sukuria puikų komforto jausmą – atsisėdę nebenorėsite nuo jos pakilti. Būtent dėl šių priežasčių tokio tipo sofos lovos yra pačios populiariausios.

Sofos komplektai

Sofos komplektai – tai to pačio dizaino baldų kombinacija iš dviejų ar daugiau vienetų. Visus galimus matmenis ir sofos elementus rasite patinkančio modelio aprašyme.

Sofos komplektai gali būti sudaryti iš skirtingo tipo, formos ir dydžio sofų ar sofos kampo bei kitų elementų: sofos reglaineriai + foteliai + pufai. Tokie sofos komplektai gali būti maksimaliai pritaikyti bet kokio dydžio erdvei ir jūsų poreikiams.

Dvivietės sofos

Dvivietės sofos yra itin patogios mažuose butuose ar loftuose, kuriuose dažniausiai gyvena vienas ar keli žmonės. Studijos tipo apartamentuose dvivietė sofa lova bus ideali dėl savo minimalaus dydžio bei galimybės ją išskleisti ir naudoti kaip dvigulę lovą. 

Taip pat dvivietės sofos gali būti puikiai panaudotos kavinėse, grožio salonuose ar ofisuose. Standartinis dvivietės sofos ilgis siekia nuo 1,6 m iki 2 m.

Trivietės sofos

Trivietė sofa yra optimalus pasirinkimas, jei turite šiek tiek daugiau vietos ir pas jus dažniau užsuka svečiai. Trivietė sofa praverčia šeimai turinčiai vaikų, kad visi kompaktiškai tilptų ir galėtų drauge leisti vakarus. Nepamirškite, kad sofa reglaineris gali taip pat būti trivietis – dar patogiau įsitaisysite ir pajusite tikrą komfortą.

Keturvietė sofa

Keturvietė sofa reikalauja atidžiai įsivertinti, ar erdvė yra tikrai pakankamai didelė ir ar jūsų svetainė neatrodys maža bei suspausta tarp baldų. Tokio dydžio sofa lengvai sutalpins visą šeimą, svečius ir užteks pakankamai vietos norint atsigulti išilgai.

Modulinė sofa

Modulinė sofa dar kitaip vadinama „pasidaryk sofą pats“. Ji būna sudaryta iš kelių dalių, kurias galite keisti vietomis ir stumdyti kaip tik patinka. Kurkite įvairias formas ir leiskite savo vaizduotei šiek tiek paplušėti. 

Modulinė sofa kampas puikiai užpildo erdvę, o atskiros dalys galės “pasitarnauti” kaip foteliai. Modulinė sofa tiks visiems, kuriems greitai atsibosta tas pats dizainas ir kurie dažnai mėgsta perstumdyti baldus ar keisti namų interjerą.

Sofos ir sofos lovos: medžiagos

Sofos gaminamos iš skirtingų medžiagų ir spalvų tam, kad tikrai galėtumėte atrasti savo skoniui artimiausią stilių. Pasirinkite jums labiausiai tinkamą, pagal gyvenimo būdą, šeimos narių skaičių ir kasdienius prioritetus. Ar jums svarbu, kad jūsų sofa būtų ilgaamžė ir lengvai prižiūrima ar pigesnė, bet atspari trinčiai?

Odinė sofa

Kadangi natūrali oda visada buvo prabangus audinys, svarbiausia užtikrinti jos kokybę. „Kėdės-stalas“ asortimente naudojama natūrali itališka oda. Odinė sofa yra patvari, lengvai prižiūrima, tampri ir jos spalva ilgainiui neblunka.

Norintiems odinės sofos su miegama funkcija, detalesniame konkretaus baldo aprašyme rasite teiginį, kad gali būti įmontuotas sofos lovos mechanizmas. Tai reiškia, kad galėsite ne tik papuošti savo kambarį klasikinio stiliaus sofa, bet ir esant poreikiui paversti ją į lovą. Kadangi natūrali oda yra minkšta, tvirta ir maloni liesti, ant jos bus patogu miegoti, o ji dėl to greičiau nesidėvės.

Gobeleno sofa

Gobelenas kai kuriems žmonėms yra geidžiamas pasirinkimas dėl švelnesnės audinio tekstūros, atsparumo trinčiai ir ilgaamžiškumo. „Kėdės-stalas“ atrinkti baldai yra gaminami iš aukštos kokybės gobeleno, o meistriškas apdailos darbas užtikrina, kad stilingos sofos ne tik gražiai atrodo, bet ir išlaiko nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Rinkitės iš daugybės gobeleno raštų ir spalvų, kurios leis sukurti unikalią išskirtino dizaino erdvę.

Ne paslaptis, kad gobeleno sofa lova visada bus ekonomiškesnis sprendimas kainos atžvilgiu, nei odinė sofa lova. Tačiau gobeleno pagrindinis išskirtinumas yra šilumos ir komforto jausmas dėl kitokios tekstūros. Tad įsigiję gobeleno sofą lovą galėsite būti užtikrinti, kad svečiai tikrai neturės jokių nusiskundimų.

Sofos ir sofos lovos: spalvos

Geriausia pirma pagalvoti apie paskirtį: ar reikia sofos svetainei ar miegamajam? Kokią nuotaiką norite sukurti kambaryje? Pavyzdžiui, jei sofą statysite miegamajame, rinkitės neutralias, švelnių spalvų sofas. Jeigu svetainei – galite būti drąsūs ir išsirinkti ryškesnes spalvas. Taip sofa tikrai taps pagrindiniu kambario akcentu, o jūsų svečiai vis klaus, kur ją įsigijote.

“Kėdė-stalas” asortimente matysite nuotraukas su populiariausiomis spalvomis, tačiau modeliai gali būti užsakomi su kitomis spalvomis. Galite rinktis iš 200 natūralios odos atspalvių, iš 6 natūralios odos kategorijų pagal odos išdirbį bei storį.

Jei jus domina gobeleno sofos, galite rinktis stambaus ar smulkaus rašto žakardinius apmušalus, prabangius šenilinius audinius bei veliūrą. Šios medžiagos suteiks sofai dar kitokią išvaizdą ir nuotaiką.

Sofų lovų privalumai ir kitos ypatybės

Jei ieškote naujos sofos ir vis dar dvejojate ar jums reikia išskleidžiamos sofos lovos dabar, pagalvokite apie ateitį. Net jei neplanuojate sofos su miegama funkcija naudoti kasdien savo reikmėms, ji gali paversti, jei pas jus mėgsta užsukti giminės ar draugai su nakvyne. 

Sofos lovos privalumai:

Vietos taupymas: mažame bute ar name išskleidžiama sofa lova yra tikras išsigelbėjimas, jei neturite vietos dviem atskiriems kambariams – svetainei ir miegamajam. Taip pat sofos lovos su patalynės dėže yra puikios daiktų saugyklos, ypač tiems, kurių dažnai nenaudojate.

Ilgaamžiškumas: šiais laikais gaminamos sofos lovos turi patvarius ir kokybiškus miegamosios dalies mechanizmus, kurie visiškai nesugadina baldo dizaino ar galiojimo laiko. 

Universalumas: sofą lovą galite naudoti ne tik svetainėje, bet ir miegamajame. Tai itin puikus pasirinkimas, jei turite vaikų, kadangi jie sofos lovos taip greitai neišaugs, kaip viengulės lovos. Ateityje ją galėsite ir toliau naudoti kituose kambariuose, kaip svetainėje ar svečių, jei bus poreikis.

Kiti ypatumai:

Svoris: sofa lova gali būti sunkesnė nei paprasta sofa, nes yra įmontuotas sofos lovos mechanizmas. Taip pat sofos lovos su patalynės dėže gali sverti daugiau. Tačiau apie tai sukti galvos nereikės, jeigu užsisakysite pristatymo ir surinkimo paslaugą, nes tuom pasirūpins meistrai.

Kasdienis miegas: jei esate jautrus ir planuojate miegoti ant sofos lovos kasdien, galite atsirasti poreikis padidinti savo komforto lygį su papildomu čiužinuku.

Sofos lovos: dažni klausimai

Nors anksčiau parduodamos sofos su miegama funkcija neprilygsta šiuolaikinių sofų lovų kokybei, ilgaamžiškumui ir komforto lygiui, tačiau visuomenėje vis dar vyrauja mitas, jog sofos lovos yra nepatogios.

Įsigiję kokybišką sofą lovą pamatysite, kad ji tokia pat patogi, kaip ir bet kuri kita lova, todėl nei jūs, nei jūsų svečiai neturėtų pastebėti ryškaus skirtumo.

“Kėdė-stalas” parduotuvėje yra atrinktos tik geriausios Lietuvos gamintojų sofos lovos.

 • Patikimas gamintojas – kadangi sofų lovų gamintojų yra tikrai daug, svarbu išsirinkti tokį, kuris koncentruojasi ne į savikainos mažinimą, o į gulimosios dalies patogumą. 
 • Kokybiškos medžiagos – dažnai sėdimoji dalis būna užpildyta pačiomis ekonomiškiausiomis medžiagomis, kurios neturi elastingumo. Dėl to atkreipkite dėmesį, ar gamintojas siūlo tikrai aukštos kokybės medžiagas ne tik sofos išorėje, bet ir viduje. 
 • Pagalvės – plunksnų užpildas bus puikus pasirinkimas, jei norite itin purios ir lengvos pagalvės geresniam miegui. Jei esate alergiškas, tiks ir sintetinis pagalvės užpildas.
 • Kokybiška patalynė – nieko nėra geriau, kaip miegoti švarioje ir minkštoje patalynėje, kuri buvo ką tik ištraukta iš džiovyklės. 
 • Papildomas čiužinukas – jei atsižvelgėte į visus prieš tai išvardytus kriterijus ir vis tiek jaučiate diskomfortą, čiužinukas bus greičiausias ir ekonomiškiausias būdas, kaip pagerinti miego kokybę neišleidžiant tūkstančio eurų.

Odinės sofos privalumai – ilgaamžiškumas, prabanga, komfortas, bet jos yra brangesnės ir reikalauja spec. priežiūros priemonių. Sofos iš gobeleno pasižymi didesne įvairove, prieinamumu, pigesnės bet yra jautresnės skysčiams, kvapams ir gali greičiau dėvėtis.

Galutinis pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių: oda suteikia prabangą ir ilgaamžiškumą, o gobelenas – įvairovę ir prieinamą kainą. Patarimas jums: – atsižvelkite į biudžetą ir savo erdvės stilių renkantis tarp natūralios odos ar gobeleno sofų.

Moduliniai yra Amberton ir Ambition modeliai, kurie leidžia susikurti baldą pačiam/-iai. Po baldu yra pateikta lentelė su daug elementų, iš kurių galite susikurti minkštą baldą.

Spustelėję produkto puslapį, matysite visas galimas sofos dalis: sėdimoji dalis su ir be porankių, dvivietė sėdimoji dalis su ir be porankių, sėdimoji dalis su barais, šezlongas ir centrinė dalis. Šių dalių derinimas leidžia sukurti norimą sofos variantą.