Audiniai baldams

Reikalingi audiniai baldams? Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą įvairiausių baldinių audinių: nuo kokybiškų gobelenų iki natūralios odos.

Visi mūsų parduodami baldiniai audiniai yra patikrinti, aukščiausios kokybės ir ilgaamžiai.

Turint klausimų apie audinius, susisiekite su mumis ir gaukite baldų eksperto konsuktaciją nemokamai!

Gobelenai baldams →

Oda baldams →

Audiniai baldams internetu

Baldiniai audiniai internetu – tai greitas ir patogus būdas pasirinkti ir įsigyti norimą audinį. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite lengvai ir greitai peržiūrėti įvairius audinių tipus ir spalvas, susipažinti su skirtingais audinių deriniais ir pasirinkti norimą.

Galite rinktis iš plataus spektro – pradedant nuo gobeleno baldams ir baigiant baldų odos variantu – visi baldų apmušalai yra rinktiniai ir laiko patikrinti.

Spustelėję pageidaujamą audinį, rasite išsamų jo aprašymą ir turimus spalvinius variantus. “Baldiniai audiniai” internetu pasirinkimas yra platus – siūlome gausybę spalvų, kurios patenkins tiek subtilių atspalvių mėgėjus, tiek ryškumo ir kontrasto ieškančius klientus.

Renkantis audinius baldams svarbiausia yra atsižvelgti į audinio išvaizdą, sudėtį, kokybę bei priežiūros ypatumus. Dėl šių savybių mielai jus pakonsultuosime, kad sutaupytume jūsų laiką.

Baldinių audinių rūšys

Natūrali baldų oda

Natūrali oda baldams turi ypatingų savybių, kurias sunku replikuoti dirbtinėmis medžiagomis. Natūrali oda baldams reikalauja paprastai yra brangesnė už sentetinius audinius, tačiau ji turi daug įvairių privalumų. Mūsų parduotuvėje pardavinėjama tik natūrali oda, kuri atitinka „UNI 11427: 2022 Leather” standartą sumažintam poveikiui aplinkai, gali vadintis eko oda baldams.

Žakardas baldams

Šis audinys gali būti gaminamas iš medvilnės arba poliesterio. Žakardinis audinys yra ypatingas tuom, kad gaminant yra naudojamas specialus pynimo metodas, į kurį įtraukiami skirtingų spalvų siūlai, siekiant sukurti sudėtingus raštus, tekstūras ar ornamentus. Žakardas yra puikus pasirinkimas, norint turėti išraiškingus raštus, kurie suteiks unikalumo baldui. 

Žakardiniai audiniai yra pakankamai stiprūs ir patvarūs, todėl idealiai tinka baldų gamybai, kai reikalingas ilgalaikis naudojimas arba dažnas valymas.

Šenilas baldams

Šenilas dažniausiai būna pagamintas iš medvilnės ir akrilo, polisterio ir viskozės arba kitų pluoštų. Šenilas yra gaminamas iš pluoštų su šereliais ar pūkeliais, kurie sukuria minkštumo, šiltumo ir švelnumo efektą. Šios unikalios tekstūros suteikia audiniui panašumo į vilną ar veliūrą. Šenilas yra lengvas, tvirtas, minkštas ir “nesipumpuruoja”.

Baldiniai audiniai – veliūras

Baldinis veliūras yra barchatinis audinys, dar kitaip vadinamas aksomu arba velvetu. Jis yra dažniausiai gaminamas iš sintetinių medžiagų. Gerojoje pusėje pasižymi minkštais, tankiais ir švelniais pūkeliais. Dėl blizgesio ir švelnumo, veliūras yra laikomas prabangiu audiniu. Veliūras yra gaminamas du audinio pagrindus supinant siūlais, o paskui šie siūlai yra perpjaunami ir taip gaunami du audiniai su vienodais piešiniais bei faktūra.

Flokas baldams

Tai sintetiškai išgaunama tekstilė. Gaminama prie klijų arba dažų pagrindo elektrostatiniu būdu įpurškiant smulkiai supjaustytą nailoninį pūką. Kokybiškas flokas yra minkštas, švelnus, tvirtas, neblunka, yra atsparus drėgmei ir degimui bei nekainuoja brangiai. Iš floko gaminami baldai reikalauja specialaus valymo.

Baldų trikotažas

Trikotažas baldams yra išgaunamas kombinuoto pynimo metodu, todėl yra tvirtesnis audinys ir mažiau “pumpuruojasi” negu lygaus pynimo audiniai. Trikotažas gali būti gaminamas tiek iš natūralių 100% medvilnės siūlų, tiek iš sintetinių – poliesterio ir elastano. Trikotažas yra minkštas, purus ir švelnus, mažai glamžus. Populiari medžiaga moderniems baldams.

Margintas audinys baldams

Margintas audinys baldams yra išskirtinės estetikos audinys, kuriame piešiniai ar ornamentai spausdinami ant audinio, tokio kaip žakardas, šenilas ar flokas. Šios specialios technologijos leidžia kurti unikalius raštus ir dizainus, suteikiant išskirtinį grožį ir charakterį baldams.

Dažnai tokie audiniai yra papildomai padengti specialia danga, kad sukurtų atsparumą saulės spinduliams ir trinčiai. Taip užtikrinamas audinių ilgaamžiškumas.

Pasirinkite norimą baldų audinio rūšį:

Gobelenai baldams →

Oda baldams →