Apie mus

Jūsų patikimi baldų meistrai

„Kėdė-stalas.lt“ – tai aukštos kokybės europietiški baldai namų, biurų ar kitų viešų erdvių interjerams. Tiek modernūs, tiek klasikiniai valgomojo ir minkštieji baldai klientų vertinami dėl aukščiausios kokybės natūralių medžiagų, praktiškumo ir ilgaamžiškumo. Baldai internetinėje parduotuvėje pateikiami su detaliais aprašymais, paaiškinimais ir specialistų patarimais. 

Mes ypač garsėjame puikios kokybės valgomojo stalais ir valgomojo kėdėmis. Taip pat – odiniais baldais svetainėms, biurams ar miegamojo erdvėms. Taip pat klientų itin vertinami yra gobeleniniai baldai. O apmušalų gausa maloniai nustebina ir pačius išrankiausius.

Prabangūs valgomojo stalai, komfortiškos kėdės, stilingos ir funkcionalios sofos lovos, įvairių tipų foteliai, minkšti kampai, klientų vis dažniau atrandami bei pamėgti reglaineriai ar didelės miegamojo lovos – visa tai skirta nepriekaištingam Jūsų namų patogumui.

Jei Jus domina prabangūs baldai, kurie taps vienu svarbiausių Jūsų namų akcentų, tuomet galime pagaminti baldus pagal individualų užsakymą. Šie baldai taps puikia investicija ir džiugins ne vieną Jūsų šeimos kartą.

Nesvarbu, ar įsigyjate valgomojo stalą, kėdes ar minkštus baldus iš gobeleno ar aptrauktus natūralia oda – mielai patarsime, kaip juos prižiūrėti, kad tarnautų ilgus metus ir neprarastų savo funkcionalumo bei estetinio grožio. Klientams rekomenduojame baldų priežiūros priemones, kurias patogu įsigyti mūsų interneto parduotuvėje.

„Kėdė-stalas.lt” – baldų tiekimo lyderiai Lietuvoje, kuriais galite pasitikėti ir patikėti savo viziją.

Sekite mus ir sužinokite apie naujus baldus bei tendencijas!