Oda baldams

Oda baldams atkeliauja tiesiogiai iš odos tiekėjų Italijoje ir yra prabangus bei išskirtinis pasirinkimas, kuris neabejotinai pabrėžia aukštą kokybę ir statusą.

Natūrali oda baldams turi ypatingų savybių, kurias sunku replikuoti dirbtinėmis medžiagomis ir kurios suteikia nepalyginamą pranašumą prieš dirbtinę odą, todėl neabejotinai yra verta investicijos. Odos privalumus žiūrėkite žemiau.

Mūsų asortimente rasite apie 200 natūralios baldų odos atspalvių, kuriuos skirstome į šešias odų kategorijas pagal išdirbį bei storį.

150,00 

150,00 

150,00 

Natūrali eko oda baldams

Skirtingai nei baldiniai gobelenai, eko oda baldams yra natūrali oda, kurios gaminimo ir rauginimo procesuose yra naudojamos ekologinės medžiagos ir stengiamasi padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai.

Nepainiokite su visai nesusijusia dirbtine oda, kuri yra labiau ekonominis ir tikrai ne ekologinis variantas. Tik natūrali oda, kuri atitinka „UNI 11427: 2022 Leather” standartą sumažintam poveikiui aplinkai, gali vadintis eko oda baldams.

Oda baldams: privalumai

 1. Lengva priežiūra: natūrali oda baldams nereikalauja sudėtingos priežiūros (skaitykite žemiau).
 2. Ilgaamžiškumas ir išliekamoji vertė: Oda yra ilgaamžė, galinti tarnauti net kelis dešimtmečius ar ilgiau, tuo pat metu nė kiek neprarasdama žavesio ir kokybės. Odiniai baldai neretai tampa palikimu.
 3. Palanki šeimoms su vaikais, augintiniais: Impregnuota oda atspari dėmėms. Augintinių plaukai neįkimba.
 4. Estetika: Oda suteikia išskirtinę eleganciją bei demonstruoja išpuoselėtą prabangos skonį.
 5. Hipoalergiška: Natūrali oda baldams yra tinkamiausias apmušalas žmonėms, turintiems alergijų.
 6. Tvirta: Oda yra labai patvari, atspari pažeidimams ir išlaiko baldų vidinę struktūrą. Tad odiniai baldai gali būti atnaujinami.
 7. Ekologiškumas: odiniai baldai yra draugiški aplinkai ir gali būti perdirbami bei naudojami daugelį kartų.

Natūrali oda baldams: priežiūra

Natūrali oda baldams, kaip ir bet koks baldų audinys turi savitą priežiūros rutiną, norint išlaikyti kaip naują daugelį metų. Tiesa ta, kad sklinda mitas apie sudėtingą natūralios odos priežiūra, o ji išties paprasta:

 • Nuvalykite dulkes vos drėgna šluoste.
 • Naudokite specialias valymo priemones dėmėms. 
 • Ištepkite specialiu kremu kartą metuose.
 • Palaikykite normalų drėgmės lygį (35–70%). Venkite ekstremalių pokyčių. 
 • Nelaikykite baldų tiesioginių saulės spindulių apšviestoje vietoje ar šalia šilumos šaltinių.